Moleküler Çözüm Ortağınız...

English

Hakkımızda

İntron Sağlık
Hakkımızda

İntron Sağlık Ürünleri  İth.İhr.Tic.Ltd.Şti moleküler biyoloji ve genetik alanında 10 yılı aşan süredir sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri, siz değerli iş ortaklarımız ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Satış-Pazarlama, Aplikasyon konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; genetik ve moleküler biyoloji konuları başta olmak üzere  üretim ve hizmet veren kuruluşların laboratuvar kit, cihaz ve donanımlarını, sarf ve yedek parça ihtiyaçlarını, konularında dünya lideri olan firmalardan temin ederek müşterilerine sunmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve sunduğu profesyonel teknik destek sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Firmamızın sağladığı ürünlerin, geleceğin teknolojisinde ne kadar önemli olduğunun farkındalığıyla ürünlerimizin kalitesine, rekabet gücüne ve müşteri memnuniyetine yönelik sürekli gelişim içerisinde olmak öncelikli hedefimizdir.